Denisa Prosser, DiS.

NUTRITION je vzdělávací seminář vedený odborníkem z oblasti výživy a nutričního poradenství.

Koná se každou lichou neděli přímo ve Cvičírně.

Mikro a Makro nutrienty, styly stravování, sportovní výživa a suplementace a spoustu dalších témat.

Téma semináře bude vidět při rezervaci.

O Deni…
Jsem nutriční terapeutka, preventistka a lektorka nápravného cvičení metodou spirální stabilizace páteře.
Psychosomatika, epigenetika a cirkadiánní rytmy v souvislosti s lidským tělem a zdravím mě velmi fascinují, a proto se v praxi zaměřuji na optimalizaci výživy, životního stylu a každodenních návyků. Jako máma dvou malých dětí jsem se sama přesvědčila, jak moc je důležité dbát na dobré vztahy a vhodné návyky celé rodiny.
FILOSOFIE
„Jsme odrazem svých rozhodnutí. Chcete-li jiné výsledky, změňte svá rozhodnutí.“
Věřím, že jsme výsledkem našich myšlenek. Jestliže se naučíme lépe pracovat s vlastní psychikou a myšlenkami, budeme schopni silných rozhodnutí, bez potřeby neustálého hledání motivace a štěstí.
Na vlastní kůži jsem si prošla dlouhou a nelehkou cestou uzdravování, kdy jsem musela změnit mnohá přesvědčení ve své vlastní hlavě, abych tu teď mohla být právě taková, jaká jsem. Práce na sobě je podle mě celoživotním sebepoznáváním a studiem, které mě moc baví.
SPORT A VOLNÝ ČAS
Jako dítě jsem tancovala v tanečním souboru a později jsem se na gymnáziu chvíli věnovala sportovním párovým tancům. Rodina mě ke sportu příliš nevedla, ale láska k pohybu je mi vlastní.
Jako pracující maminka dvou malých dětí nemám moc času na cvičení, proto nejraději vyhledávám tzv. „pohyb za no extra time“. Tedy takový, který vykonáváte při běžných denních činnostech a nepotřebujete si na něj vyhrazovat speciální čas. Když mám chvilku pro sebe věnuji se józe, BJJ a silovému tréninku s vlastní vahou těla.
Ráda čtu, trávím čas v přírodě, s přáteli a po výletech s rodinou. Zajímám se o studium východní medicíny, zejména Ajurvédy a Tradiční čínské medicíny (TČM), a holistického přístupu ke zdraví.
TVORBA
Baví mě připravovat semináře a workshopy, a vážím si pravidelného pozvání na gymnázium v Šumperku, kde přednáším studentům z psychologie o propojení výživy a psychiky.
Také píšu články, tvořím e-booky a momentálně jsem začala psát knihu 24hodinová SUPERmáma.
KLIENTI
Moji klienty jsou zejména lidé s nadváhou a nevhodnými návyky, kteří již pociťují zdravotní diskomfort. Dále se specializuji na ženy a maminky, které plánují otěhotnět, nebo jsou již po porodu a rády by se dostaly zpět do formy a byly dobrým příkladem pro celou rodinu.